Dom

Beijing Deyi Diamond Products Co., Ltd. profil firmy

profil firmy

Chiny Beijing Deyi Diamond Products Co., Ltd. profil firmy 0

 

Firma Beijing DEYI Diamond Products CO., Ltd została po raz pierwszy założona w Pekinie w 1997 roku, a następnie przeniosła się do Huanggang w prowincji Hubei w Chinach w 2016 roku, specjalizując się w badaniach, rozwoju, produkcji, sprzedaży i serwisie narzędzi diamentowych, mających zastosowanie do cięcia i szlifowania marmuru, granitu, porcelany i innych materiałów budowlanych.Nasze zaawansowane narzędzia diamentowe to: brzeszczot diamentowy lutowany próżniowo, wiertła i ściernica diamentowa do powlekania galwanicznego.Nasz dział techniczny składa się z doświadczonych profesorów i inżynierów.Współpracujemy z wiodącymi uczelniami i utrzymujemy bliski kontakt z naszymi klientami poprzez wizyty lub komunikację w celu poznania zapotrzebowania rynku.Jesteśmy zespołem o wysokiej wydajności, każdy dział ściśle i przyjaźnie współpracuje!W ciągu ostatnich ponad 20 lat z powodzeniem zdobyliśmy rynek krajowy.Teraz dzięki wspólnym wysiłkom eksportu na Bliski Wschód, Europę, Azję, Amerykę i inne części świata.Z niecierpliwością czekamy na nawiązanie z Państwem długoterminowych relacji biznesowych dla obopólnych korzyści.

 

Chiny Beijing Deyi Diamond Products Co., Ltd. profil firmy 1

Fabryka znajduje się w Huanggang City w prowincji Hubei, o powierzchni ponad 30 000 m²+ metrów kwadratowych.

 

 

Chiny Beijing Deyi Diamond Products Co., Ltd. profil firmy 2

Posiadamy 20 zestawów największych urządzeń do lutowania próżniowego, a nasze zdolności produkcyjne to ponad 50000 sztuk dziennie.

Deyi posiada bogatą i profesjonalną technologię lutowania próżniowego, ziarno diamentowe osadzone na matrycy jest bardzo stabilne.Nasze diamentowe wiertło, brzeszczot i ściernica są bardzo znane wśród naszych klientów z Chin i innych krajów ze względu na wysoką wydajność pracy i długą żywotność.

 

Chiny Beijing Deyi Diamond Products Co., Ltd. profil firmy 3

Deyi posiada kompletną linię produkcyjną do obróbki powierzchni, maszynę laserową, sprzęt lutowany, sprzęt spiekany.

Potrafimy dobrze kontrolować jakość i dostawę.

 

Chiny Beijing Deyi Diamond Products Co., Ltd. profil firmy 4

Bardzo ważną częścią jest również magazynowanie, dużą powierzchnię wykorzystujemy jako magazyn i prowadzimy profesjonalne zarządzanie.

 

Chiny Beijing Deyi Diamond Products Co., Ltd. profil firmy 5

Deyi ma silne poczucie kontroli jakości.Używamy wysokiej jakości ziarna diamentowego znanej na całym świecie marki i sprawiamy, że tolerancja jest mniejsza niż 1-wire, technologia jest daleko przed standardem branżowym, zapewnia bardzo stabilną wydajność podczas pracy.Deyi przygotowuje duże ilości murów, m.in. marmur, granit, ceramikę, beton do badań wyrobów.

 

Chiny Beijing Deyi Diamond Products Co., Ltd. profil firmy 6

W minionych latach aktywnie uczestniczymy w wystawie i zdobyliśmy zaufanie klientów z wielu krajów, na razie z nimi nadal utrzymujemy stabilną i rozwijającą się współpracę.Deyi ma nadzieję, że świat wkrótce wróci do zdrowia i pokoju, a także ujrzy starych i nowych klientów na przyszłej wystawie.

Chiny Beijing Deyi Diamond Products Co., Ltd. profil firmy 7

Deyi skupia największe na świecie profesjonalne talenty i technologię, posiada wysoko wykwalifikowany personel międzynarodowy.Od rozwoju po projektowanie, testowanie, usługi techniczne są realizowane przez profesjonalny i techniczny personel.Posiadamy dwie bazy badawczo-rozwojowe w Pekinie i Huanggang City, współpracujemy ze znanymi instytucjami szkolnictwa wyższego i instytucjami badawczymi w kraju i za granicą, szereg podstawowych osiągnięć technologicznych i wskaźników technicznych na międzynarodowym poziomie zaawansowanym.

 

Chiny Beijing Deyi Diamond Products Co., Ltd. profil firmy 8

Deyi był producentem setek marek z Chin i innych krajów.

 

Wizja: Być uznanym na całym świecie producentem narzędzi diamentowych

Wartość bazowa: Wykorzystaj w pełni talenty, szpiegu seiko.

Misja: Jak najlepiej wykorzystaj zasoby diamentów

Cel rozwoju: Zostań liderem w branży

 

Jesteśmy zgodni z filozofią jakości i dobrej wiary, rygorystycznym i skrupulatnym stylem pracy, produktami o wysokiej opłacalności, staramy się jak najlepiej budować narzędzia diamentowe pierwszej klasy marki.Chętnie nawiążemy zaprzyjaźnioną i szczerą współpracę, tworzymy genialne z całym światem!

 

 

Zobacz więcej O nas
nasza firma

Sierpień 2021, produkty Deyi z serii wierteł diamentowych i serii diamentowych pił tarczowych posiadają certyfikat CE.

 

Czerwiec 2021, Deyi nawiązuje współpracę z Toyotą i dostarcza im ściernicę diamentową.

 

Listopad 2019 Deyi wziął udział w wystawie „Wielkiej 5”.

 

Marzec 2019, Deyi otrzymał certyfikat ISO9001.

 

W październiku 2018 r. Deyi uzyskał certyfikaty patentowe na lutowane diamentowe brzeszczoty z otworami na zęby, lutowane wiertło diamentowe z otworami na zęby i diamentową tarczę do szlifowania i cięcia w kształcie trójkąta.

 

Wrzesień 2018 Deyi uczestniczył w wystawie we Włoszech Verona.

 

We wrześniu 2017 Deyi uczestniczył w wystawie we Włoszech Verona.

 

Maj 2017, Deyi wzięła udział w wystawie Hardware & Garden Fair w Ameryce

 

W styczniu 2017 r. Deyi utworzyło oddział w mieście Huanggang w prowincji Hubei.

 

Grudzień 2015, Deyi rozpoczyna handel zagraniczny i rejestruje konto Alibaba.

 

W marcu 2005 Deyi uczestniczył w wystawie murów w Xiamen.

 

Listopad 2005, powstała Pekin Deyi Diamond Products Co., Ltd.

 

Grudzień 1997 zbudowano Deyi Brand.

 

Beijing Deyi Diamond Products Co., Ltd. Beijing Deyi Diamond Products Co., Ltd. Beijing Deyi Diamond Products Co., Ltd. Beijing Deyi Diamond Products Co., Ltd.
1 2 3 4
Szczegóły firmy

Rynek Główny

Rodzaj działalności

Producent

Sprzedawca

marki : Deyi, Tacar

Ilość pracowników : 100~150

Coroczne wyprzedaże : 1000-1500

Rok założenia : 2005

pc Export : 80% - 90%

certyfikaty

Nasze produkty przeszły wiele certyfikatów.

Chiny Beijing Deyi Diamond Products Co., Ltd. Certyfikaty Chiny Beijing Deyi Diamond Products Co., Ltd. Certyfikaty Chiny Beijing Deyi Diamond Products Co., Ltd. Certyfikaty Chiny Beijing Deyi Diamond Products Co., Ltd. Certyfikaty Chiny Beijing Deyi Diamond Products Co., Ltd. Certyfikaty